be a dealer superfloor

Specjalizujemy się w produkcji i handlu nawierzchniami z granulatu gumowego. W naszej ofercie znajdują się produkty skierowane do różnych branż (firm budowlanych, podmiotów sektora sportowego oraz firm specjalizujących się w wyposażeniach wnętrz), które potrzebują niezawodnych rozwiązań. Oferujemy bardzo korzystne warunki do dalszej odsprzedaży większych ilości naszych produktów – zarówno w Polsce, jak i za granicą.

 

Jesteśmy bardzo elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb naszych Klientów oraz Partnerów. Naszymi mocnymi stronami są wysoka jakość oferowanych wyrobów, atrakcyjne warunki handlowe oraz szybkie terminy realizacji. Posiadamy regularne stany magazynowe i bardzo wydajną produkcję, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Współpracujemy z międzynarodową firmą transportową, która proponuje bardzo dobre stawki za wysyłki palet w całej Europie.

 

Podejmując współpracę z naszą firmą trafiają Państwo pod opiekę profesjonalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w produkcji i handlu wyrobami gumowymi.

 

Zachęcamy do indywidualnego kontaktu!