Maty gumowe puzzle na siłownię

Podłogi sportowe w kształcie puzzla to doskonała propozycja dla siłowni, crossfitu i sal treningowych. Maty odznaczają się doskonałymi parametrami, są trwałe, bezpieczne, bezwonne oraz zapewniają stabilność podczas wykonywania ćwiczeń i zajęć.

MATY PUZZLE

Gumowe maty w kształcie puzzla to doskonała propozycja do wszelkiego rodzaju siłowni, klubów fitness oraz dla wymagającego klienta indywidualnego. Podłogi te są w kolorze czarnym i dostępne są w dwóch grubościach 10,15,20,25 i 30mm

  • Wyrób formowy w kształcie puzzla struktura zyskała bardzo dobrą jednolitość i kompresję, bardzo mała tolerancja grubości na etapie produkcyjnym
  • Fazowane krawędzie zewnętrzne każdej płyty zachowanie jednolitej wysokości i uniknięcie zdzierania krawędzi w przypadku nierównego podłoża
  • Fazowane krawędzie wewnętrzne każdej płyty imitacja 4 mniejszych elementów w obrębie 1 m² i niwelacja widoczności łączeń między poszczególnymi puzzlami
  • 24 zakładki mocujące lepsze przyleganie do siebie i ułatwienie rozkładania (zakładki puzzla wystarczy delikatnie docisnąć palcami i z łatwością wpasowują się w otwory – w ogromnym stopniu przyśpiesza to proces rozkładania płyt)

PUZZLE
BASIC
BLACK

Klienci doceniają solidność wykonania, doskonałe parametry wibroakustyczne oraz stabilność podczas wykonywania ćwiczeń. Dużym atutem uniwersalność – w BASIC BLACK nie ma możliwości zmiany koloru i wytarcia struktury, dlatego polecane są do każdej strefy ćwiczeń.

Tyle osób wybiera maty Baisc Black na siłownię
Baisc Black puzzle 62%
Tyle osób wybiera maty Basic Black na fitness
Basic Black puzzle 87%
5 GRUBOŚCI

10/15/20/25/30 mm

waga

12/17/20/25/29,5 kg

SKŁAD

100% granulat SRB

WYMIARY

98 cm x 98 cm

zastosowanie

wenwnątrz budynku

KOLOR

czarny

KLASA
PALNOŚCI

Dfl-S2
Cfl-S1

PUZZLE
premium
BLACK

Puzzel PREMIUM BLACK w podstawowej wersji zawiera szare granulki, które są najczęściej wybieranym dodatkiem kolorystycznym i w największym stopniu redukują wizualną widoczność zabrudzeń (np. śladów po obuwiu). Na życzenie Klienta możliwy jest granulat EPDM kolorystyczny.

Tyle osób wybiera maty Premium Black na siłownię
Premium Black puzzle 48%
Tyle osób wybiera maty Premium Black na fitness
Premium Black puzzle 75%
5 GRUBOŚCI

10/15/20/25/30 mm

waga

12/17/20/25/29,5 kg

SKŁAD

100% SRB

WYMIARY

98 cm x 98 cm

zastosowanie

wenwnątrz budynku

KOLOR

100% barwiony

KLASA
PALNOŚCI

Dfl-S2
Cfl-S1

PUZZLE
Super
Colour

Podłogi te są kolorowymi odpowiednikami płyt czarnych, która na etapie produkcyjnym zostały zabarwione pigmentem. Cieńsze płyty idealnie sprawdzą się jako podstawowa ochrona przed zarysowaniami, grubsze zaś jako zabezpieczenie przed ciężkimi urządzeniami i upadającymi ciężarami. Kolorowy pigment uatrakcyjnia płytę wizualnie i pozwala dopasować podłogę do wystroju wnętrza, koloru maszyn czy charakteru danej strefy ćwiczeń.

Tyle osób wybiera maty Super Colour na siłownię
Super Colour puzzle 33%
Tyle osób wybiera maty Super Colour na fitness
Super Colour puzzle 44%

MATY square

Doskonała alternatywa mat na siłownię i fitness jeśli nie chcesz mat puzzli. Bardzo szybki montaż i demontaż to jedna z niewielu zalet tego produktu.

nowość

black
square
mats

Black Square Mats 

8 GRUBOŚCI

od 10mm do 45mm

Produkt

Polski

SKŁAD

100% SRB

WYMIARY

100cm x 100cm

zastosowanie

wenwnątrz budynku

KOLOR

100% czarny

KLASA
PALNOŚCI

Dfl-S2
Cfl-S1

nowość

Premium
square
mats

Black Square Mats 

WYBIERZ
PUZZLE!!!

Podstawowa czarna podłoga gumowa w kształcie puzzla, którą można spotkać na siłowniach w setkach miejsc w Polsce.

czemu
superfloor?

Join Today

Personal information: